Turkish English

Hava Durumu

ANKARA

BORSAMIZDAN ÖĞRENCİLERE EBA UYUMLU TABLET DESTEĞİ

BORSAMIZDAN ÖĞRENCİLERE EBA UYUMLU TABLET DESTEĞİ

Tokat Ticaret Borsası, uzaktan eğitim gören öğrencilere destek olmak amacıyla, Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla 55 öğrenciye tablet hediye etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Tokat Ticaret Borsasının katkılarıyla temin edilen Eğitim Bilişim Ağı (EBA) uyumlu 55 tablet, Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Lütfi Bora tarafından, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat Küçükali'ye imzalanan protokol ile takdim edildi.

Uzaktan eğitime erişim imkanı bulamayan öğrencilere destek olmak amacıyla Tokat'ta 55 adet tablet dağıtılacağını belirten Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Lütfi Bora, bu zor günlerde öğrencilerin ve eğitim camiasının yanında olduklarını ifade etti.

Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat Küçükali ise öğrencilerin bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlamak amacıyla eğitimlerine verdikleri destekten dolayı Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Lütfi Bora'ya teşekkür etti.

Ziyarette Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Lütfi Bora'ya Başkan Yardımcısı Sayın Suat Özgür ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Celal Akın eşlik etti.

tablet-3
tablet-2
tablet-4
tablet-6

x

Sayın Üyemiz ; 01/03/0201 Pazartesi itibariyle mesai saatlerimiz 09:00-17:00 olarak değiştirilmiştir.Bilgilerinize