Hava Durumu

ANKARA

Tedarikçim Deprem Bölgesinden Projesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden iletilen ilgili yazıda (TOBB), deprem bölgesinde sanayi, ticaret ve istihdamın yeniden canlandırılması, deprem bölgesinde faaliyet gösteren şirketlerin daha hızlı toparlanması amacıyla Birliğimiz tarafından "Tedarikçim Deprem Bölgesinden" projesinin başlatıldığı bildirilmektedir.Daha önceki resmi yazıları ile duyurulan proje kapsamında, özellikle büyük ölçekli şirketlerin hammadde ve yarı mamul alımlarını deprem bölgesindeki firmalardan tedarik etmesi amaçlanmaktadır.

Bu kapsamda sahadan gelen talepler doğrultusunda deprem bölgesindeki satıcıları alıcılar ile bir araya getirecek çevrimiçi bir platform oluşturulmuştur. Söz konusu platformda, kayıt ve listeleme süreçleri başta olmak üzere tüm işlemler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin; Tıklayınız.

Söz Konusu Platforma https://tobbdeprem.globalpiyasa.com/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Deprem Yardımı Dayanışma Kampanyası

TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve 10 ilde yıkıma yol açan deprem felaketinin yaralarının sarılması amacıyla ülke genelinde yardım kampanyası başlattı. Üst birliğimiz TOBB tarafından başlatılan yardım kampanyasına destek vermek isteyen üyelerimiz ve vatandaşlarımız nakdi yardımlarını aşağıda yer alan hesaplara gönderilebilir. Bilgi için Semih TUNÇEL (05426948506)

2023 KOSGEB Destek Kataloğu

KOBİ'lerin KOSGEB desteklerinden faydalanmaları için hazırlanmış olan "2023 yılı KOSGEB Destek Kataloğu" yayınlanmıştır.

Katoloğu görmek için; Tıklayınız.

YARDIM KAMPANYASI

Sayın Üyemiz; 06 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremden dolayı, Birliğimiz Oda ve Borsalar ile üyelerimiz olmak üzere tüm Türkiye sathında ayni/nakdi yardımlarda bulunması için gerekli izinler alınarak kampanya başlatılmıştır. Yardım Kampanyası bilgisi için Semih TUNÇEL (5426948506) ile irtibat sağlayabilirsiniz. Tarafımıza iletilen resmi yazı ve yardım banka hesapları için tıklayınız.

Mahsül Buğday Satımı

Gökhöyük Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nden  tarafımıza ulaştırılan yazıda;

 2022 yılı üretimi tahmini 986.000 Kg. mahsul buğday açık artırma suretiyle
partiler halinde satışa sunulacaktır.
İhale 18/01/2023 çarşamba günü saat 14.00’de Amasya -Mecitözü karayolunun 25 nci
Km.’deki İşletmemiz Merkezinde yapılacaktır.. Bu tarihte ihale gerçekleşmez ise, ihale 25.01.2023
çarşamba günü aynı yer ve saatte tekrarlanacaktır.
Detaylar için; Tıklayınız.